طراحی تجربه

Experience Design

28 دی ماه 1393

"فست فود نشاط" مجهز به کیوسک های سفارش گیری نیکو


 

" از میدان توحید که وارد ستارخان بشوی، به خصوص اگر شب باشد، پانصد متر جلوتر توی پیاده روی دست راست صف انبوهی از آدم ها را می بینی که جلوی اغذیه نشاط منتظر رسیدن نوبتشان هستند. فرقی هم نمی کند روز تعطیل باشد یا غیر تعطیل. آدم فکر می کند حتما چیز خاصی در این غذاها هست که این همه آدم در موردش توافق دارند و کم کم وسوسه میشوی که به صف انها بپیوندی. البته که چیز خاصی در آن غذاها هست و اگر امتحان کنی پشیمانی بعدش وجود ندارد، اما عجله نکنید، همانا آنها همگی از غافلان هستند..." بهرنگ رجبی 1392

فست فود نشاط یکی از شلوغ ترین، شناخته شده ترین و البته یکی از فست فود های موفق تهران به حساب می آید.  متنی که خواندید تجربه یکی از بیشمار مشتریان این اغذیه فروشی است که حال هوای بیرون و درون این فروشگاه را به تفصیل بیان می کند. اما حتما حدس زده اید که ما با نشاط چکار داریم!

خدمات رسانی در مجموعه های شناخته شده و پرمشتری مانند فست فود نشاط، کاری بسیار دشوار و از طرفی بسیار حساس است. در آبان ماه 1393 مدیران این مجموعه بزرگ غذایی تصمیم گرفتند تا از کیوسک های سفارش گیری نیکو در بخش سفارش گیری فروشگاه استفاده نمایند و گامی دیگر در جهت بالا بردن کیفیت خدمات رسانی به مردم بردارند.

کیوسک نیکو با داشتن سابقه عملکرد درخشان در سایر فروشگاههای معتبر، این بار نیز با همکاری مدیران و کارکنان مجموعه نشاط، موفق به اجرای یکی از بهترین پروژه های کیوسک سفارش گیری سلف سرویس شد. از این پس مشتریان این فروشگاه پر طرفدار می توانند سفارش غذای خود و خانواده خود را از طریق نیکو کیوسک و با آرامش و سرعت بیشتری انجام دهند. استقبال کم نظیر مردم از کیوسک های سفارش گیری نیکو برای ما، نوید بخش دست یابی به لبخند رضایت مشتری در یکی دیگر از نقاط کشور عزیزمان ایران است.

 

 

مطالب مرتبط:

"خشکبار رفسنجانی" مجهز به کیوسک های سفارش گیری نیکو

"فست فود زیتون" مجهز به کیوسک های سفارش گیری نیکو

کیوسک تعاملی "کاله"

اطلاعات خرید کیوسک های "نیکو"

 

ارسال دیدگاه

دیدگاها

  •   sohrab
  •   1393-11-12 12:31:08

khili khbe aliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii (-;(-;(-;(-;(-;