طراحی تجربه

Experience Design

18 آبان ماه 1393

فست فود زیتون مجهز به کیوسک های سفارش گیری نیکو  Niku Kiosk

 

کیفیت خدمات هر مجموعه، مستقیما به نوع نگاه مدیران آن وابسته است. هرکجا خدمات خوب و مشتری پسندی ارائه می شود، حضور مدیران خوش فکر، متعهد و آینده نگری را در پس خدمات نشان می دهد. فست فود زیتون واقع در فلکه اول آریاشهر تهران، نمونه خوبی از مشتری مداری و احترام به تجربه مشتری است.

پرسش کوتاهی از مشتریانی که برای سفارش دهی به صف شده اند، به سادگی نشان می دهد که این مشتریان سالهاست که به این فروشگاه می آیند و رضایتمندی آنها در طی چندین سال بصورت پیوسته ادامه داشته است.

نکته جالب اینجاست که همانند تمامی برندهای مشتری مدار، مشتریان فست فود زیتون نه تنها از محله های اطراف، بلکه از کلیه مناطق تهران برای صرف فست فود مسافت های بعضا طولانی را طی می کنند.

پیتزاهای دونفره، کباب ترکی و ساندویچ های ویژه زیتون چنان کیفیتی دارد که کمتر فروشگاهی می تواند با آن به رقابت بپردازد و مشتریان وفادار این فست فود برخی اوقات در صف هایی به طول بیش از 40 متر در انتظار سفارش فست فود مورد علاقه خود می ایستند.

در شهریور ماه سال 1393 فست فود زیتون به عنوان یکی از اولین فروشگاههای مشارکت کننده در طرح کیوسک های سفارش گیری، پایلوت کیوسک های نیکو را به انجام رسانید و موفقیت کم نظیر پروژه کیوسک های سفارش گیری نیکو بار دیگر در این فروشگاه نیز به اثبات رسید.

در گفتگو با مشتریان فست فود زیتون، علاوه بر رضایتمندی از شیوه اجرا و عملکرد کیوسک های سفارش گیری، ضرورت وجود این کیوسک ها در فروشگاههای پر ازدحام و پر ترددی مانند این فست فود از طرف مشتریان بارها مورد تاکید قرار گرفت.

لبخند مشتریان مانند همیشه ملاک اصلی ارزیابی مجموعه نیکو از عملکرد طراحی و اجرای پروژه های خدماتی و مخصوصا کیوسک های نسل جدید نیکوست.

 

 

مطالب مرتبط:

کیوسک تعاملی "کاله"

"خشکبار رفسنجانی" مجهز به کیوسک های سفارش گیری نیکو

"فست فود نشاط" مجهز به کیوسک های سفارش گیری نیکو

اطلاعات خرید کیوسک های "نیکو"

 

ارسال دیدگاه

دیدگاها